Kinkerit 2018

Friday, December 29, 2017

KINKERIT 2018

Kokkola-Lantta  ke 10.1. klo 18.30 Sari Luoto-Vainikka ja Mikko Vainikka, Kokkolantie 22 (1. Tess. 1-2)

Havo-Kylliälä-Lyytikkälä  to 11.1. klo 18.30 Maire ja Teuvo Havo, Havontie 90 (Mark 9)

Hyrkkälä-Solkei  ma 15.1.klo 18.30 Pirjo ja Juhani Tiainen,Taipalsaarentie 366 (2.Kor 11)

Rantala-Paukkula-Laari  ke 17.1.klo 18.30 Sirpa Bogdanof, Laarintie 590 (Mark 4)

Säänjärvi  to 18.1. klo 18.30 Eila ja Pentti Jurvanen, Säänjärventie 300  (Room 14)

Karhula-Jurvanen pe 19.1. klo 18.30 Mirja ja Pekka Jurvanen, Kiesiläntie 2 (Room 10)

Lamminpää  ma 22.1. klo 18.30  Vieno ja Pekka Rötkö, Pihlajatie 39 (Mark 8)

Purtoismäki-Myyrä-Niinimäki  ke 24.1.klo 18.30,Päivi Kohonen ja Kalevi Näkki,
Kauliontie  214 (Ef 3)

Lavikanlahti  to 25.1. klo 18.30 Pirjo Lavikka, Aivasjärventie 7 (2. Kor 13)

Suni-Nikkinen-Lapatto  ma 29.1.klo 18.30 Minna Talasmäki, Korpelantie 310(2.Kor 9-10)

Kirkonkylä (Peltoinlahti -Marttila-Pöntylä)ke 31.1. klo 18.30 srk-koti,Nikkarintie 2(Apt 3) Klo 18 alkaen Kahvitarjoilu, Yhteisvastuukeräyslistojen jako ja rippikoululaisten ulkoläksykuulustelut

Jaala-Kärpänen  to 1.2. klo 18.30 Seija ja Pekka Järvinen, Lavantie 6 (Room 16)

Kaskei  ma 5.2. klo 18.30 Milla Turku ja Kimmo Huhtanen, Viuhonpääntie 110 (Joh 15)

Viiru-Survaja  ke 7.2. klo 18.30 Raija ja Veikko Hirvonmäki, Survajantie 241 (Room 13)

Valkolanmäki-Hölsänniemi-Susivuori  to 8.2.klo 18.30 Helka ja Veijo Laari,
Valkolanmäentie 91 (Room 8)

Monola-Kunttula-Aapro -Jäkälä-Savikurki-Simola-Kaulio-Luotola-Hatinen  su 11.2. klo 13 Männistössä (Apt 12)

Kaihtula  ti 13.2. klo 18.30 Sanni Jukkara ja Ari Mäkelä, Etukilventie 45 (Mark 7)

Luotolahti  ke 21.2. klo 18.30 Pirkko Manninen, Kuokkaniementie 2 (Gal 5)

Nikkilä  to 22.2. klo 18.30 Janne Jukkara, Nikkiläntie 78 (2.Tess 1)

Tornio-Hämäläinen  ma 5.3. klo 18.30 Eija ja Ari Kylliäinen, Pien-Salajärventie 35 B (Room 7)

Silonsaari-Hongisto  ke 7.3. klo 18.30 Veijo Vainikka, Hongistontie 239 (Ef 4)

Kuivanen-Korhola-Pettilä-Tukiala-Rahikkala  to 8.3. klo 18.30 Erja ja Pekka Ässämäki,
Mäkipellontie 58 A (Gal 1) 

Koskei  to 15.3. klo 18.30 Martta Pylkkö, Pylköntie 220  (Room 9)